14 Aralık 2008 Pazar

AZALARAK YA DA DERHAL AMA LÜTFEN BİTSİN


Hani Uykusuz'da Vedat Özdemiroğlu yapıyor ya "azalarak bitsin" diye bişi, bunlar da benden;-Haber bültenlerinin insanda "aha savaş çıkmış" korkusu yaratan bagır bangır giriş müzikleri bitsin ne olur, korkuyoz olm dandanndanan diye giriyosunuz evin içine-Yine haber bültenlerinde her kış başladığında kullanılan "sibirya soğuğu" lafı tükensin bir an evvel pliz.-Muhabirlerle olay yerinden yapılan gerekli gereksiz bağlantılar tarih olsun artık. Zati enkırmen dediğiniz şahıslar o muhabirlerin anlattıklarını baştan bi söylüyo. Geri zekalı mıyız lan tekrar ettirip duruyosunuz bir daha bir daha, anlıyoruz ilk sefersinde. Hem bak kriz var tasarruf da olur, hadi canım, hadi güzelim.-Haber bültenlerinde müzik kullanılmasın ayrıca, dizi mi seyrediyoz lan fonda bir müziktir gidiyo, çala çala eskittiniz Karayip Korsanları'nın saundtrekini, yeter. Valla yeter.-Futbola farklı bir yerden baktığı iddiasındaki spor yazarlarının Semih yedek kaldığında ya da ne bileyim Guiza'yla falan kıyas yapıp Semih'i övmek istediklerinde kullandıkları "Genç Semih" lafı kullananın en yumuşak yerine girsin. Evet girsin ulan, sizden başka Genç Semih diyen yok adama, hasta etti ulan beni sizin bu gereksiz ironi sevdanız. (Bu arada Guiza'da haggaden çamaşır makinesi çıktı)


-Aha, bunu söylemezsem çatlarım; Güzel (mümkünse sarışın), incelikli, özel günler saplantılı bakımlı kadın, bir de onun bıyıklı, asabi, kıskanç, futbol meraklısı kocasından oluşan ikililerin üzerine çığ düşsün. Bunun yerli, yabancı versiyonları kayıplara karışsın.


Yeter, tamam anladık evlilik yıldönümlerinde, doğum günlerinde çiçek alınacak, sürekli et yenmeyecek, ev işlerine yardım edilecek, tamam. Yıllardır süren beyin yıkama faaliyetiniz amacına ulaştı, tabiatı bile yendiniz.Hiç yorum yok: